Мета

Громадська організація «Дніпровське об’єднання «Споживач» створена українцями, що об’єднались задля розвитку та реалізації власне національних культурних, наукових та промислових набутків, які сприяють прогресивному піднесенню України в усіх галузях народного господарства та культурного життя, залучають певні компанії, які займаються виготовленням товарів та наданням різноманітних послуг, що дає міцний імпульс багатьом новим проектам.

Саме економічна співпраця, створення нових ринків, залучення інвестицій, зміцнення міжнародної співпраці, створення міцного економічного базису і встановлення стійких зв’язків українського бізнесу з міжнародним є найбільш ефективним засобом зміцнення держави.

Проекти

Тут представлені проекти, які організовує та проводить ДНІПРОВСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СПОЖИВАЧ» в Дніпропетровському регіоні — реальна можливість вплинути на життя свого міста або регіону так, щоб поліпшити не тільки своє життя, а й життя людей навколо. Ці проекти зазвичай мають соціальну спрямованість та завжди носять благодійний характер.

Крамниця-А


Це проект економічної співпраці між українцями в будь-який державі. Ми вважаємо, що найбільш ефективним засобом встановлення зв’язків між українцями може бути саме економічна співпраця.

Бізнес консалтінг

Бізнес консалтінг — ділове консультування фахівцями з приводу складання бізнес-планів та інших питаннь.

EEN


Enterprise Europe Network це ефективний інструмент з пошуку партнерів за кордоном. EEN є глобальною мережею, що покриває більше 60 країн Європи, Азії та Америки.

Громадська організація "СПОЖИВАЧ"


Громадська організація «СПОЖИВАЧ»

 

COSME


Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу.

Громадська організація "СПОЖИВАЧ"


Громадська організація «СПОЖИВАЧ»

 

Реформа ЖКГ


Реформування ЖКГ є однією з найактуальніших проблем, оскільки стосується інтересів як населення, так і всього народного господарства України.

Громадська організація "СПОЖИВАЧ"


Громадська організація «СПОЖИВАЧ»

 

Співпраця

Ми щиро раді всім пропозиціям співпраці. Якщо у вас є свій сайт або сторінка в інтернеті, ви можете розмістити наш банер для того, щоб більше людей дізналося про нашу діяльність. Можливо, це буде корисно комусь із відвідувачів вашого інтенет-ресурсу. Зі свого боку, ми могли б розмістити інформацію про ваш сайт на одному з наших проектів.

Нижче представлений код, який підходить для більшості розмірів банерів. Треба вставити його в тег ‹div› з відповідними розмірами

<iframe src="http://spozhyvach.org.ua/muse/index.html" border="0" scrolling="no" allowtransparency="true" width="100%" height="100%" style="border:0;"></iframe>

Ось, наприклад, міні банер розміром 240 х 60

Зображення банерів для копіювання

X